STM32L011D4P6
STMicroelectronics
511-STM32L011D4P6
STM32L011D4P6
Produc.:
Opis:
ARM Microcontrollers - MCU Ultra-low-power ARM Cortex-M0+ MCU 16-Kbytes Flash, 32 MHz CPU
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 20 619
Stany magazynowe:
20 619 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
20 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Mikrokontrolery ARM - MCU
RoHS:
STM32L011D4
SMD/SMT
TSSOP-14
ARM Cortex M0+
16 kB
32 bit
12 bit
32 MHz
11 I/O
2 kB
1.8 V
3.6 V