STLQ50C50R
STMicroelectronics
511-STLQ50C50R
STLQ50C50R
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 50 mA 3uA Supply C Low Drop Lin Reg
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 6000   Wielokrotności: 3000
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
SOT-323-5
5 V
50 mA
1 Output
Positive
3 uA
2.3 V
12 V
Fixed
- 40 C
+ 150 C
400 mV
STLQ50
Reel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: IT
Napięcie zwolnienia – max.: 700 mV at 50 mA
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 4 uA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.3 %
Regulacja dot. obciążenia: 0.15 %
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Dokładność regulacji napięcia: 2 %