STLD200N4F6AG
STMicroelectronics
511-STLD200N4F6AG
STLD200N4F6AG
Produc.:
Opis:
MOSFETs Automotive-grade N-channel 40 V, 1.27 mOhm typ., 120 A STripFET F6 Power MOSFET
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 551
Stany magazynowe:
2 551 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
22 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
SMD/SMT
PowerFLAT-5x6-8
N-Channel
1 Channel
40 V
120 A
1.27 mOhms
- 20 V, 20 V
2 V
172 nC
- 55 C
+ 175 C
158 W