STL42P4LLF6
STMicroelectronics
511-STL42P4LLF6
STL42P4LLF6
Produc.:
Opis:
MOSFETs P-channel 40 V, 0.0155 Ohm typ., 42 A STripFET F6 Power MOSFET in a PowerFLAT 5x
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 233
Stany magazynowe:
3 233 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
SMD/SMT
PowerFLAT-5x6-8
P-Channel
1 Channel
40 V
42 A
10.5 mOhms
- 20 V, 20 V
2.5 V
22 nC
- 55 C
+ 175 C
75 W