STGWA30IH160DF2
STMicroelectronics
511-STGWA30IH160DF2
STGWA30IH160DF2
Produc.:
Opis:
IGBTs Trench gate field-stop 1600 V, 30 A, soft-switching IH2 series IGBT
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
600
Oczekiwane: 13.07.2026
Średni czas produkcji:
14
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Tranzystory IGBT
RoHS:
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
1.6 kV
1.77 V
20 V
85 A
395 W
- 55 C
+ 175 C
Tube
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Prąd upływowy bramka–emiter: 250 nA
Rodzaj produktu: IGBTs
Wielkość opakowania producenta: 30
Podkategoria: Transistors
Jednostka masy: 6,100 g
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
STGWA30IH160DF2 1600V IH2 Series IGBT
STMicroelectronics STGWA30IH160DF2 1600V IH2 series IGBT was created by implementing an advanced proprietary trench gate field-stop structure. The performance is optimized both in conduction and switching losses for soft commutation. A freewheeling diode with a low forward voltage drop is included. The STMicro STGWA30IH160DF2 is specifically designed to maximize efficiency for any resonant and soft-switching applications. The device is available in a TO-247 long lead package.