STGW40V60F
STMicroelectronics
511-STGW40V60F
STGW40V60F
Produc.:
Opis:
IGBTs 600V 40A Trench Gate 1.8V Vce IGBT
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 433
Stany magazynowe:
433 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 433 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobny produkt
STMicroelectronics STGW40V60DF
STMicroelectronics
IGBTs 600V 40A High Speed Trench Gate IGBT
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
2.35 V
- 20 V, 20 V
80 A
283 W
- 55 C
+ 175 C
STGW40V60F
Tube
Marka: STMicroelectronics
Ciągły prąd kolektora – Ic max.: 40 A