STGW19NC60HD
STMicroelectronics
511-STGW19NC60HD
STGW19NC60HD
Produc.:
Opis:
IGBTs 19 A - 600 V Very fast IGBT
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
0
Nadal możesz kupić ten produkt i dodać do zaległego zamówienia.
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
1 800
Oczekiwane: 22.06.2026
Średni czas produkcji:
14
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Si
TO-247-3
Through Hole
Single
600 V
2 V
- 20 V, 20 V
42 A
140 W
- 55 C
+ 150 C
STGW19NC60HD
Tube
Marka: STMicroelectronics
Ciągły prąd kolektora – Ic max.: 42 A