STGF10H60DF
STMicroelectronics
511-STGF10H60DF
STGF10H60DF
Produc.:
Opis:
IGBTs Trench gate H series 600V 10A HiSpd
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 121
Stany magazynowe:
2 121 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Tranzystory IGBT
RoHS:
Si
TO-220-3 FP
Through Hole
Single
600 V
1.5 V
- 20 V, 20 V
20 A
30 W
- 55 C
+ 175 C
STGF10H60DF
Tube
Marka: STMicroelectronics
Ciągły prąd kolektora – Ic max.: 10 A