STEF033JR
STMicroelectronics
511-STEF033JR
STEF033JR
Produc.:
Opis:
Hot Swap Voltage Controllers Electronic fuse for 3.3 V line
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 988
Stany magazynowe:
1 988 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 1988 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Kontrolery napięci hot swap
RoHS:
Power Distribution
2.5 A
8 V
3.1 V
1 Channel
3.6 A
- 40 C
+ 125 C
SMD/SMT
FlipChip-9
Reel
Cut Tape
No
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Wejście/Napięcie zasilania – max.: 8 V
Wejście/Napięcie zasilania – min.: 3.1 V