STD70N6F3
STMicroelectronics
511-STD70N6F3
STD70N6F3
Produc.:
Opis:
MOSFETs N-Ch 60V 8.0 mOhm 70A STripFET III
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 595
Stany magazynowe:
595 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 595 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
SMD/SMT
DPAK-3 (TO-252-3)
N-Channel
1 Channel
60 V
70 A
10.5 mOhms
- 20 V, 20 V
- 55 C
+ 175 C
110 W