STD10P6F6
STMicroelectronics
511-STD10P6F6
STD10P6F6
Produc.:
Opis:
MOSFETs P-Ch 60V 0.15Ohm 10A STripFET VI DeepGat
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 10 730
Stany magazynowe:
10 730 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
SMD/SMT
DPAK-3 (TO-252-3)
P-Channel
1 Channel
60 V
10 A
160 mOhms
- 20 V, 20 V
2 V
6.4 nC
- 55 C
+ 175 C
35 W