STB11NM60T4
STMicroelectronics
511-STB11NM60
STB11NM60T4
Produc.:
Opis:
MOSFETs N-Ch 600 Volt 11 Amp
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 108
Stany magazynowe:
1 108 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Układy MOSFET
RoHS:
Si
SMD/SMT
D2PAK-3 (TO-263-3)
N-Channel
1 Channel
600 V
11 A
450 mOhms
- 30 V, 30 V
5 V
30 nC
- 65 C
+ 150 C
160 W