ST732M28R
STMicroelectronics
511-ST732M28R
ST732M28R
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 300mA, 28 V low-dropout voltage regulator, with 5uAA quiescent current
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 584
Stany magazynowe:
584 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
24 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 584 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
2.8 V
300 mA
1 Output
Positive
10 uA
2.5 V
28 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
600 mV