SMP100LC-120
STMicroelectronics
511-SMP100LC-120
SMP100LC-120
Produc.:
Opis:
Board Mount Surge Protectors 120V 50uA Bidirect
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 192
Stany magazynowe:
1 192 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 1192 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Zabezpieczenia przeciwprzepięciowe do montażu na płycie
RoHS:
REACH - SVHC:
SMD/SMT
DO-214AA
120 VDC
100 A
- 40 C
+ 150 C
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Pojemność elektryczna: 35 pF
Zgodność: UL
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MA
Funkcje: Low Capacitance
Do użytku z : Telecomm
Wysokość: 2.45 mm
Długość: 4.6 mm
Styl mocowania: PCB Mount
Rodzaj produktu: Board Mount Surge Protectors
Seria: SMP100LC
Wielkość opakowania producenta: 2500
Podkategoria: Surge Suppressors
Rodzaj: Arrester Surge/Lightning
Szerokość: 5.6 mm