SMCJ33CA-TR
STMicroelectronics
511-SMCJ33CA-TR
SMCJ33CA-TR
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W 33V Bidirect
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 536
Stany magazynowe:
9 536 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Bidirectional
1 Channel
33 V
SMD/SMT
69.7 V
36.7 V
SMC (DO-214AB)
143 A
1.5 kW
150 pF
30 kV
30 kV