SMC30J18A
STMicroelectronics
511-SMC30J18A
SMC30J18A
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 3000W Transil 18V 0.2uA 15kV 8kV Uni
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 2 500
Stany magazynowe:
2 500 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
13 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 2500 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
REACH - SVHC:
Unidirectional
1 Channel
18 V
SMD/SMT
39.3 V
20 V
SMC (DO-214AB)
800 A
3 kW
150 pF
30 kV
30 kV
- 55 C
+ 175 C
SMC30J
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Produkt: TVS Diodes
Wielkość opakowania producenta: 2500
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Nazwa handlowa: Transil
Jednostka masy: 250 mg
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
TARIC:
CNHTS:
CAHTS:
USHTS:
JPHTS:
KRHTS:
MXHTS:
ECCN:
EAR99
SMC30J Transient-Voltage-Suppression Diodes
STMicroelectronics SMC30J Transient-Voltage-Suppression (TVS) Diodes are designed to protect sensitive equipment against electrostatic discharges according to IEC 61000-4-2, MIL-STD 883 Method 3015, and electrical overstress such as IEC 61000-4-4 and 5. The SMC30J TVS Diodes are used for surges below 3000W 10/1000μs. The planar technology of these devices makes them suitable for high-end equipment and SMPS, where low leakage current and high junction temperature are required to provide reliability and stability over time.