SMB6F70AY
STMicroelectronics
511-SMB6F70AY
SMB6F70AY
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 600 W, 70 V TVS in SMB Flat
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 9 720
Stany magazynowe:
9 720 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 9720 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Podobny produkt
STMicroelectronics SM6T82AY
STMicroelectronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 600 W 4kW Transil 6V to 70V Uni
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
70 V
SMD/SMT
146 V
77.9 V
SMB (DO-214AA)
27 A
600 W
150 pF
30 kV
30 kV