SMB6F14AY
STMicroelectronics
511-SMB6F14AY
SMB6F14AY
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 600 W, 14 V TVS in SMB Flat
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 896
Stany magazynowe:
4 896 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 4896 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobny produkt
STMicroelectronics SM6F14AY
STMicroelectronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 600 W, 15 V TVS
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
14 V
SMD/SMT
29 V
15.7 V
SMB (DO-214AA)
136 A
600 W
150 pF
30 kV
30 kV