SMA6F16AY
STMicroelectronics
511-SMA6F16AY
SMA6F16AY
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 600 W, 16 V TVS in SMA Flat
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 276
Stany magazynowe:
4 276 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 4276 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobny produkt
STMicroelectronics SM6F16AY
STMicroelectronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 600 W, 16 V TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
16 V
SMD/SMT
34.7 V
17.9 V
SMA (DO-214AC)
115 A
600 W
30 kV
30 kV