SMA4F31AY
STMicroelectronics
511-SMA4F31AY
SMA4F31AY
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 400 W, 31 V TVS in SMA Flat
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 453
Stany magazynowe:
3 453 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 3453 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Podobny produkt
STMicroelectronics SM4T39AY
STMicroelectronics
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 400 W 2.3kW Transil 5V to 70V Uni
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
31 V
SMD/SMT
65 V
34.2 V
SMA (DO-214AC)
35 A
400 W
30 kV
30 kV