SMA4F188AY
STMicroelectronics
511-SMA4F188AY
SMA4F188AY
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Automotive 400 W, 188 V TVS in SMA Flat
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 10 000
Stany magazynowe:
10 000 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 10000 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 10000)
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
188 V
SMD/SMT
388 V
209 V
SMA (DO-214AC)
6 A
400 W
30 kV
30 kV