RF2L16180CB4
STMicroelectronics
511-RF2L16180CB4
RF2L16180CB4
Produc.:
Opis:
RF MOSFET Transistors 180 W, 28 V, 1.3 to 1.6 GHz RF power LDMOS transistor
Cykl życia:
NRND:
Niezalecane dla nowych projektów.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 20
Stany magazynowe:
20 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
52 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Ilości większe niż 20 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 120)
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Tranzystory MOSFET RF
RoHS:
N-Channel
Si
2.5 A
65 V
1 Ohms
1.6 GHz
14 dB
180 W
+ 200 C
SMD/SMT
B4E-5
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Liczba kanałów: 1 Channel
Rodzaj produktu: RF MOSFET Transistors
Wielkość opakowania producenta: 120
Podkategoria: MOSFETs
Rodzaj: RF Power MOSFET
Vgs – Napięcie bramka–źródło: + 10 V
Vgs th – Napięcie progowe bramka–źródło: 2.5 V