LD29150DT25R
STMicroelectronics
511-LD29150DT25R
LD29150DT25R
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 2.5V 1.5A Very Low
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 3 885
Stany magazynowe:
3 885 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
TO-252-3
2.5 V
1.5 A
1 Output
Positive
30 mA
3 V
13 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
100 mV
LD29150
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie zwolnienia – max.: 700 mV at 1.5 A
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 15 mA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 0.5 %
Regulacja dot. obciążenia: 1 %
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Napięcia odniesienia: 1.2423 V
Wielkość opakowania producenta: 2500
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Dokładność regulacji napięcia: 1 %