LD1117V33
STMicroelectronics
511-LD1117V33
LD1117V33
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators 3.3V 0.8A Positive
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 561
Stany magazynowe:
4 561 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
Through Hole
TO-220-3
3.3 V
950 mA
1 Output
Positive
5 mA
3.3 V
15 V
Fixed
0 C
+ 125 C
1 V
LD1117
Tube
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: SG
Napięcie zwolnienia – max.: 1.1 V
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 5 mA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 6 mV
Regulacja dot. obciążenia: 10 mV
Pd – strata mocy: 12 W
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Wielkość opakowania producenta: 1000
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Dokładność regulacji napięcia: 1 %