LD1117S12CTR
STMicroelectronics
511-LD1117S12CTR
LD1117S12CTR
Produc.:
Opis:
LDO Voltage Regulators Low drop fixed Adj pos volt reg
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 5 835
Stany magazynowe:
5 835 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
18 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Regulatory napięcia LDO
RoHS:
SMD/SMT
SOT-223-3
1.2 V
950 mA
1 Output
Positive
5 mA
3.3 V
15 V
Fixed
- 40 C
+ 125 C
1 V
LD1117
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: CN
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Napięcie zwolnienia – max.: 1.1 V at 100 mA
Ib – wejściowy prąd polaryzujący: 5 mA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 1 %
Regulacja dot. obciążenia: 1 %
Pd – strata mocy: 12 W
Rodzaj produktu: LDO Voltage Regulators
Napięcia odniesienia: 1.224 V
Wielkość opakowania producenta: 2500
Podkategoria: PMIC - Power Management ICs
Dokładność regulacji napięcia: 1 %