L79L12ABD-R
STMicroelectronics
511-L79L12ABD-R
L79L12ABD-R
Produc.:
Opis:
Linear Voltage Regulators Neg Vltg regulators
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Liniowe regulatory napięcia
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
L79L12AB
SMD/SMT
SO
1 Output
Negative
- 12 V
100 mA
Fixed
- 25 V
- 7 V
- 40 C
+ 125 C
Reel
Cut Tape
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: Not Available
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 250 mV
Regulacja dot. obciążenia: 100 mV