L78M15ABV
STMicroelectronics
511-L78M15ABV
L78M15ABV
Produc.:
Opis:
Linear Voltage Regulators 15V 0.5A Positive
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 77
Stany magazynowe:
77 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 77 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
RoHS:
L78M
Through Hole
TO-220
1 Output
Positive
15 V
500 mA
Fixed
17 V
35 V
- 40 C
+ 125 C
6 mA
Tube
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 100 mV
Regulacja dot. obciążenia: 300 mV