L78L33CD-TR
STMicroelectronics
511-L78L33CD-TR
L78L33CD-TR
Produc.:
Opis:
Linear Voltage Regulators 3.3V 0.1A Positive
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 54 405
Stany magazynowe:
54 405 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
14 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
RoHS:
L78L
SMD/SMT
SOIC-8
1 Output
Positive
3.3 V
100 mA
Fixed
5.3 V
30 V
0 C
+ 125 C
6 mA
Reel
Cut Tape
MouseReel
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MA
Stabilizowanie napięcia wyjściowego: 150 mV
Regulacja dot. obciążenia: 60 mV