FERD40H100SFP
STMicroelectronics
511-FERD40H100SFP
FERD40H100SFP
Produc.:
Opis:
Rectifiers 100 V, 40 A Field-Effect Rectifier Diode (FERD)
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 1 968
Stany magazynowe:
1 968 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Prostowniki
RoHS:
Through Hole
TO-220FPAB-3
100 V
40 A
Standard Recovery Rectifier
Single
645 mV
440 A