ESDALC6V1P6
STMicroelectronics
511-ESDALC6V1P6
ESDALC6V1P6
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Quad Unidirect Array
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 8 139
Stany magazynowe:
8 139 Wysylamy natychmiast
Średni czas produkcji:
15 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 3000)
Cut Tape / MouseReel™
Unidirectional
4 Channel
3 V
SMD/SMT
6.1 V
SOT-666-6
30 W
7.5 pF
8 kV
15 kV