ESDALC6V1-1U2
STMicroelectronics
511-ESDALC6V1-1U2
ESDALC6V1-1U2
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes Single-Line Low Cap ESD TVS 0201
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 22 866
Stany magazynowe:
22 866 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 22866 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 15000)
Cut Tape / MouseReel™
Unidirectional
1 Channel
3 V
SMD/SMT
12.2 V
6.1 V
0201 (0603 metric)
2 A
20 W
12 pF
8 kV