ESDA8P80-1U1M
STMicroelectronics
511-ESDA8P80-1U1M
ESDA8P80-1U1M
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes 80 A - 8/20 us, 5.5 V TVS in QFN-2L
Cykl życia:
Wycofane z eksploatacji:
Produkt został uznany przez producenta za przestarzały i zostanie wycofany z oferty.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 4 376
Stany magazynowe:
4 376 Wysylamy natychmiast
Ilości większe niż 4376 będą podlegać wymogom dotyczącym zamówień minimalnych.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 8000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
RoHS:
Unidirectional
1 Channel
6.3 V
SMD/SMT
13.2 V
6.9 V
QFN-2
80 A
1.1 kW
30 kV
30 kV
- 55 C
+ 150 C
ESDA8P80-1U1M
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: CN
Produkt: ESD Suppressors
Wielkość opakowania producenta: 8000
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Vf – Napięcie przewodzenia: 750 mV