ESDA6V1M6
STMicroelectronics
511-ESDA6V1M6
ESDA6V1M6
Produc.:
Opis:
ESD Protection Diodes / TVS Diodes TRANSIL Array
Cykl życia:
Przestarzały/nieaktualny
Model ECAD:
Firma Mouser aktualnie nie sprzedaje tego produktu w Twoim regionie.
Dostępność
Stany magazynowe:
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
STMicroelectronics
Kategoria produktów: Diody ochronne ESD / diody TVS
Ograniczenia dotyczące wysyłki
RoHS:
Unidirectional
4 Channel
3 V
SMD/SMT
3 V
6.1 V
UQFN-6
8 A
70 pF
8 kV
15 kV
- 40 C
+ 125 C
ESDA6V1
Reel
Cut Tape
MouseReel
Marka: STMicroelectronics
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MY
Produkt: ESD Suppressors
Wielkość opakowania producenta: 3000
Podkategoria: ESD Protection Diodes / TVS Diodes
Nazwa handlowa: Transil
Vf – Napięcie przewodzenia: 1 V