WWS3JB130R
SEI Stackpole
708-WWS3JB130R
WWS3JB130R
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole 160Ohms 7W Axial Mini Precision WW
Cykl życia:
Nowości w Mouser
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – przelotowe
RoHS:
130 Ohms
3.2 W
5 %
Axial
20 PPM / C
9.4 mm
3.96 mm
- 55 C
+ 350 C
WWS
Bulk
Marka: SEI Stackpole
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: MX
Średnica przewodu: 0.81 mm