WW3JB10R0
SEI Stackpole
708-WW3JB10R0
WW3JB10R0
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 3W, 10 ohm, 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 1000   Wielokrotności: 100
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – przelotowe
RoHS:
10 Ohms
3 W
5 %
Axial
14.22 mm
4.75 mm