WW1FT19R1
SEI Stackpole
708-WW1FT19R1
WW1FT19R1
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, WW, 1W, 19.1 ohm, 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
16 tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce.
Minimum: 2500   Wielokrotności: 2500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – przelotowe
RoHS:
19.1 Ohms
1 W
1 %
Axial
9.53 mm
2.79 mm