VM3JB62R0
SEI Stackpole
708-VM3JB62R0
VM3JB62R0
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, 3W, 62 ohm, 5%, VERT MT
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1500   Wielokrotności: 1500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – przelotowe
RoHS:
2 Ohms
3 W
300 V
5 %
Radial
300 PPM / C
12.5 mm
8.5 mm
25 mm