VM10JB220R
SEI Stackpole
708-VM10JB220R
VM10JB220R
Produc.:
Opis:
Wirewound Resistors - Through Hole RES, 10W, 220 ohm, 5%, VERT MT
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 600   Wielokrotności: 600
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory drutowe – przelotowe
RoHS:
220 Ohms
10 W
700 V
5 %
Radial
800 PPM / C
16 mm
12 mm
35 mm