RVCU1206FT200K
SEI Stackpole
708-RVCU1206FT200K
RVCU1206FT200K
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD 200KOhms 0.33W 1206 100ppm 1% HiVolt LowVCR AEC-Q200
Cykl życia:
Nowe produkty:
Nowości od tego producenta.
Model ECAD:
Na stanie magazynowym: 532
Stany magazynowe:
532
Wysylamy natychmiast
Dostępna ilość z otwartych zamówień:
20 000
Oczekiwane: 24.08.2026
Średni czas produkcji:
17
tygodni Oczekiwany czas produkcji w fabryce dotyczący ilości większych niż pokazane.
Minimum: 1   Wielokrotności: 1
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Opakowanie:
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Cut Tape / MouseReel™
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
Cut Tape
MouseReel
RVCU
200 kOhms
330 mW (1/3 W)
1 %
100 PPM/C
- 55 C
+ 155 C
800 V
1206
3.05 mm (0.12 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.55 mm (0.022 in)