RVC1206JT39M0
SEI Stackpole
708-RVC1206JT39M0
RVC1206JT39M0
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, HV, 1206, 39 Mohm, 5%, 0.25W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
RVC
39 MOhms
250 mW (1/4 W)
5 %