RSPF2FT51R1
SEI Stackpole
708-RSPF2FT51R1
RSPF2FT51R1
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 2W, 51.1 ohm, 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 2500   Wielokrotności: 2500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory metalowo-tlenkowe
RoHS:
51.1 Ohms
2 W
500 V
1 %
Axial
4 mm
11 mm