RSMF3JB39K0
SEI Stackpole
708-RSMF3JB39K0
RSMF3JB39K0
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MOM, 3W, 39 Kohm, 5%
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
RoHS:
39 kOhms
3 W
500 V
5 %
Axial
200 PPM / C
5.5 mm
15 mm