RSMF3JB1R30
SEI Stackpole
708-RSMF3JB1R30
RSMF3JB1R30
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MOM, 3W, 1.3 ohm, 5%
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
RoHS:
1.3 Ohms
3 W
500 V
5 %
Axial
200 PPM / C
5.5 mm
15 mm