RSMF2JT47R0
SEI Stackpole
708-RSMF2JT47R0
RSMF2JT47R0
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MOM, 2W, 47 ohm, 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 2500   Wielokrotności: 2500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory metalowo-tlenkowe
RoHS:
47 Ohms
2 W
350 V
5 %
Axial
200 PPM / C
4.5 mm
11 mm