RSMF1FT100R
SEI Stackpole
708-RSMF1FT100R
RSMF1FT100R
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MOM, 1W, 100 ohm, 1%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 2500   Wielokrotności: 2500
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 2500)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory metalowo-tlenkowe
RoHS:
100 Ohms
1 W
350 V
1 %
Axial
200 PPM / C
3.2 mm
9 mm