RSF3JB56R0
SEI Stackpole
708-RSF3JB56R0
RSF3JB56R0
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 3W, 56 ohm, 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory metalowo-tlenkowe
RoHS:
56 Ohms
3 W
800 V
5 %
Axial
200 PPM / C
6 mm
17.5 mm