RSF2JT270R
SEI Stackpole
708-RSF2JT270R
RSF2JT270R
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 2W, 270 ohm, 5%
Stany magazynowe:
2 000 Termin wysyłki - 20 dzień/dni
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 1000)
RoHS:
270 Ohms
2 W
350 V
5 %
Axial
200 PPM / C
5.5 mm
15 mm