RSF2JB82R0
SEI Stackpole
708-RSF2JB82R0
RSF2JB82R0
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 2W, 82 ohm, 5%
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
RoHS:
2 Ohms
2 W
350 V
0.1 %
Axial
200 PPM / C
5.5 mm
15 mm