RSF2JB68R0
SEI Stackpole
708-RSF2JB68R0
RSF2JB68R0
Produc.:
Opis:
Metal Oxide Resistors RES, MO, 2W, 68 ohm, 5%
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 1000   Wielokrotności: 1000
wewn. Cena
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory metalowo-tlenkowe
RoHS:
68 Ohms
2 W
350 V
0.1 %
Axial
200 PPM / C
5.5 mm
15 mm