RPC1206FT1K80
SEI Stackpole
708-RPC1206FT1K80
RPC1206FT1K80
Produc.:
Opis:
Thick Film Resistors - SMD RES, PULSE, 1206, 1.8 Kohm, 1%, 0.33W
Model ECAD:
Dostępność
Stany magazynowe:
Niedostępne na stanie
Średni czas produkcji:
Minimum: 5000   Wielokrotności: 5000
Cena jednostkowa:
wewn. Cena:
Szac. taryfa:
Ten produkt jest wysyłany BEZPŁATNIE
Il. Cena jednostkowa
wewn. Cena
Komplet Opakowanie zbiorcze (zamówienie w wielokrotności 5000)
Podobne produkty
Atrybuty produktu Wartość atrybutu Wybierz atrybut
SEI Stackpole
Kategoria produktów: Rezystory grubowarstwowe – SMD
RoHS:
Reel
RPC
1.8 kOhms
330 mW (1/3 W)
1 %
100 PPM / C
- 55 C
+ 155 C
200 V
1206
3.2 mm (0.126 in)
1.6 mm (0.063 in)
0.55 mm (0.022 in)
Automotive Grade
Anti-Pulse Resistors
AEC-Q200
Marka: SEI Stackpole
Kraj montażu: Not Available
Kraj wytworzenia: Not Available
Kraj pochodzenia: TW
Styl mocowania: PCB Mount
Rodzaj produktu: Thick Film Resistors
Wielkość opakowania producenta: 5000
Podkategoria: Resistors
Technologia: Thick Film
Styl styku: SMD/SMT
Znalezione produkty:
Aby pokazać podobne produkty, zaznacz przynajmniej jedno pole wyboru
Aby wyświetlić podobne produkty w tej kategorii, zaznacz co najmniej jedno pole wyboru powyżej.
Wybrane atrybuty: 0
Ta funkcja wymaga włączonej obsługi języka JavaScript.
TARIC:
USHTS:
ECCN:
EAR99
RPC Series Thick Film Pulse Withstanding Resistors
Stackpole Electronics Thick Film RPC Pulse Withstanding Resistors offer up to 1.5W power rating, 500V maximum working voltage, and REACH compliance. These resistors feature a broad resistance range, excellent pulse-withstanding performance, and higher anti-surge performance compared to the RMCF series. Stackpole Electronics Thick Film RPC Pulse Withstanding Resistors are untrimmed for 5% and wider tolerances and limited trim for 1% and tighter tolerances, with an operating temperature range of -55°C to +155°C.